| Robotziii a întrebat:

ma puteti ajuta va rog frumos? Mi-am luat o cameră video de bord pentru masina, ea are un încărcător cu mufa pentru bricheta masinii, vreau sa stiu daca filmează si cand masina sta in parcare sau daca are niște acumulatori? Gen ea filmează doar cand masina este in mers?

4 răspunsuri:
| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns:

Ea filmeaza doar cand ai contactul pus! Unele modele parca au acumulatoare. Vezi in setari, poate ai motion recoding(filmeaza doar cand vede miscare)

Si sa nu uiti verifica daca inregistreaza imediat cum pui contactul!

| Robotziii explică (pentru Думитреску_Джордж_1994):

Salut! Cameră se cheamă asa : Camera video auto FREEMAN DVR 100, 2.4", HD, negru, si scrie la specificații in sectiunea "alimentare" o capacitate a materiei de 300mAh, de aici pot intelege ca filmează și cand ea sta doar in parcare? Mai mult decât atât sunt camere de genul? Am o problema foarte mare, o gasesc atinsă în parcare... sad

| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns (pentru Robotziii):

Poti, ia un power bank mai marisor 10000mAh si incarca-l full! Dupa pune camera in directia care o vrei si conecteaza-o la baterie.