| Radu_Traian_1992 a întrebat:

Pe un scuter cu cauciucurile 130.60.r13 pot pune cauciucuri de cross? Am văzut la cineva cauciucuri de cross pe scuter.

Răspuns Câştigător
| alexwahl a răspuns:

Atunci e clar. Poti sa pui,dar de preferabil ar fi sa pui tot marimea care a fost pe el, pentru ca daca pui alte marimi, s ar putea ca sa iti frece cauciucurile.Dar, da, poti sa pui cauciucuri de crosS.Garantat.

5 răspunsuri:
| alexwahl a răspuns:

Poti sa pui doar cu marimea care era si inainte, adica cea din talon.

| Radu_Traian_1992 explică (pentru alexwahl):

Nu ma mai intereseaza cea din talon pentru ca o sa il radiez.

| Radu_Traian_1992 explică (pentru alexwahl):

Nu am acte la el.

| Radu_Traian_1992 explică (pentru alexwahl):

Multumesc. Doar ca nu gasesc cauciucuri de cross ca pe el adica 130/60r13.

| Hoteteu_Nicolae_1985 a răspuns:

Clar se pot pune anvelope cross. In functie de scuter ai o multime de locatii de unde poti comanda gen www.scuter-mania.ro/jante-anvelope/anvelope-quad-atv