| anonim_4396 a întrebat:

Am cauciucurile tocite la scuter si am facut rost de 2 roti cu cauciucuri noi are ceva daca schimb rotile de la scuter care sunt galbene cu unele nergre, el fiind trecut in carte galban-negru

Răspuns Câştigător
| REMiXDJ a răspuns:

In principiu nu ar trebui sa ai probleme. daca ai o masina care a avut roti originale sa zicem aurii si tu vrei sa pui roti argintii nu e nici o problema in circulatie. Daca in cartea scuterului tau e trecut asa ceva ar fi bine sa le vopsesti in culoarea de pe carte, se poate gasi un taran prost de politai care sa se bage in seama cu ce este pe carte si ce roti are scuterul tau.

1 răspuns:
| Voinea_Ianis_Fc_1996 a răspuns:

Nu frate, nu are nimic.