| Byb2001 a întrebat:

Bună TPU, săptămâna viitoare am sala și mi-e frica că nu o iau. Ce sa fac sa nu mai am atâtea emoții că să nu mă pierd? La chestionare îmi iese 23 24

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand studierea aprofundata a LEGISLATIEI RUTIERE, fiindca intrebarile din chestionare vin numai de acolo si tot acolo gasesti raspunsurile si explicatiile corecte.
Succes la examinare!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E-moție egal e-mișcare. Fără e-moții nu am fi vii. Astfel acum e-moțiile sunt vizionări interne ale examenului. Ce poți să faci? Să te vizionezi la examen calmă și că îl iei.

| Sofer a răspuns:

Minim 25 26 sa faci la chestionare ca să fie tare de succes 100% la sala.

| Lukasssz a răspuns:

Exerseaza si gandeste-te ca nu e sfarsitul lumii, e doar o sala amarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să mai exersezi până le faci pe toate cu 25-26.

| Anuket a răspuns:

Mai fă chestionare.

| TheStrategist a răspuns:

Exersează până nu mai greșești și vei avea mai multă încredere în tine.

| 19flo79 a răspuns:

Mai citeste o data toata legislatia si o sa fie foarte bine la test.

| anonimus010101110 a răspuns:

Mai fa chestionare, te ajuta, nu exista o formula magica sau ceva de genu care sa te faca sa iei sala, trebuie sa inveti, si atunci cand stii si esti sigur pe tine ca ai sa o iei de abia atunci nu ai sa mai ai emotii