| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, joi am sala și am emoții, mi-e frica că nu iau și am învățat, în chestionare ies 23, 24.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Emotiile sunt ceva omenesc big grin Este normal.

Ai doua variante prin care poti sa faci sa nu ai emotii asa mari.
Inveti si inveti, chiar si in clipa asta, pana la TOATE o sa iti iasa 26 big grin (nu este asa de greu) si atunci stii sigur ca o sa iei, sau nu faci niciunul, si nu o sa ai emotii oricum.

Iti uresc succes!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu iei findcă ți-e frică. De ce ți-e frică, nu scapi. Să-ți fie curaj, și t
reci.

| Sofer a răspuns:

Te duci fără emoții ca nu te papa nimeni acolo.

| Mirel4412 a răspuns:

Asa si care e intrebarea

| Aironpa a răspuns (pentru Mirel4412):

A uitat de la emoții

| TheStrategist a răspuns:

Care e întrebarea?