| EmyMartin94 a întrebat:

Tocmai mi-am comandat o pipa care se baga in toba ca sa fluiere. Credeti ca o sa optureze evacuarea? sau o sa creeze probleme la evacuare sau la catalizatori? Credeti ca functioneaza acel dispozitiv?

6 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Nu se întâmplă absolut nimic, doar fluieră și atât.

| Trynda a răspuns:

E o prostie. Nu merita sa cumperi asa ceva. Nu poate reface sunetul unui turbo adevarat. Ca sa obtii un zgomot bun trebuie sa obturezi mult din toba, ceea ce nu e bine pentru masina.

| bogdanp a răspuns:

Stai linistit laughing! Am avut si eu un fluierash de ala de se baga pe toba, nu se intampla nimic! o sa te plictisesti de el la un moment dat oh go on

| EddiWeed a răspuns (pentru bogdanp):

Imita fluieratu ala de la turbo, se aude frumos?happy

| bogdanp a răspuns (pentru EddiWeed):

Da,da! laughing e ca si sunetul scos de turbosuflanta! e misto la inceput laughing e amuzant...doar ca sunetul e mai puternic, or sa inceapa oamenii sa te injure.laughing

| EmyMartin94 explică (pentru EddiWeed):

Eddi iti dai seama ca am si turbo am si doua dispozitive pe evacuare am doua evacuari :X laughing cum se aude :O happy :X ii super nu am crezut ca o sa sune asa big grin... oricum recomand big grin