| Jolieღ a întrebat:

TPU! Trebuie sa ma ajutati cu ceva... eu vreau sa-mi cumpar o masina imi place foarte mult broscuta dar am auzit pe un prieten de un anumit motor dizel.Am inteled ca acest motor dizel are consumul mai mic, deci stiti vreo masina cu un asemenea motor si optiuni satisfacatoare care sa nu depaseasa 7000 euro? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca iti place broasca ia o broasca cu motor diesel. Consuma foarte putin si o gasesti sub 7000 uite http://www.autovit.ro/volkswagen-new-beetle-C20155236.html Ai taxe mici, ai consum mic, cauta mai bine nu o lua direct pe aceea fiindca gasesti una din 2003 la 7000 pe la 150.000 de km si motoarele de Volkswagen rezista 500.000 de km daca sunt ingrijite cum trebuie deci ai toate sansele sa o ti multi ani!

3 răspunsuri:
| UtzZza a răspuns:

Www.mobile.ro si scrii acolo oate detaliile.d ex:combusibilul:dizel.cat de noua-veche vrei sa fie.din Romania sau alte tari.si poate gasesti mai ieftina. sper ca te-am ajutat

| Andreiutzu_7322 a răspuns:

Un suzuky swift sau splash foarte frumos si ieftin!

| Smiley9 a răspuns:

La banii astia cumpara-ti un audi tt...