| qlay07 a întrebat:

Vin la voi cu o intrebare, as dori sa imi deschid un "atelier" de echilibrat roti si unghiuri de fuga, o sa am la dispozitie toata aparatura de care am nevoie, doar ca nu cred ca o sa stiu sa o folosesc, asa ca intrebarea mea pentu voi este, unde as putea gasi un tutorial pentru asa ceva, chiar daca nu este exact de la aparatul pe care o sa il am eu(precizez ca nu stiu despre ce aparata este vorba, la marca lui ma refer), vreau sa stiu doar esentialu, cum trebuie procedat, de restul ma prind eu pe parcurs. happy
Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Tara asta oricum este plina de incompetenti, ce mai conteaza unul in plus.

| cevdet a răspuns:

Daca vrei sa fii meserias bun, mergi si invata pe linga alt meserias. Fara cunostintele de baza, nu te prinzi niciodata.

| qlay07 explică (pentru cevdet):

Din pacate nu reusesc sa fac asta, sunt dintr-un orasel mai mic si aici nimeni nu se ocupa cu asa ceva.