| AestheticPerf a întrebat:

Vreau sa imi iau un Mitsubishi Pajero Pinin 2002, motorul 1.8 Benzina de 120CP si vreau sa stiu daca e o masina problematica, ce consum ar avea in oras pentru ca nu tare merg eu Off-Road,(as merge pe langa deal, pe teren accidentat putin cu pietris, etc dar nu il pot numi Off-Roaf) dar imi place cum arata si imi plac masinile mai inalte, tocmai pentru ca nu merg Off-Road nu vreau un motor mai mare si cat ar fi intretinerea la ea: consumabile, cauciucuri, etc. FUNDA pentru cunoscatori si/sau practicantihappy

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sunt foarte bune. Consum mediu. Piese de schimb rezonabile ca si pret. Defecte la tabla si lonjeroane, de la pedale pana la scaunul din fata. De verificat!

| baru a răspuns (pentru baru):

Multumesc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Piese after market gasesti la greu, nu va fi scumpa intretinerea

| Wr3nch a răspuns:

Cunoscatori si practicati vei gasi probabil pe un forum auto dar mult noroclaughing