| Alepa a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi pun in masina o statie de amplificare bass + subwoofer masina mea este un passat din 2002. Intrebarea mea este pe unde sa trag cablul de + de la borna la statie pe unde anume prin masina va rog daca se poate cu ceva imagini sau video daca ma puteti ajuta sa vad mai bine cum sta treaba. Multumesc

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Ei bine eu tot Passat B5.5 am, si acum ceva timp mi-am tras si eu cablurile pentru amplificator...
Eu le-am tras de la baterie, alaturi cu conductele de la freon, prin cauciucul acela, am facut un X in el cu cuterul si l-am bagat pe acolo, in interior am desfacut torpedoul, am dat jos scaunul pasagerului, precum si acele plastice din partea dreapta, cu toate acestea desfacute am bagat cablul pe sub mocheta pana am ajuns in portbagaj.