| Arm4nd a întrebat:

Buna TPU... vreau sa stiu care biciclete sunt mai bune : "First Bike sau "DHS"? funda...

12 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

DHS! First Bike fac de toate si nimic bun cum se intampla cu toate firmele care fac de toate! Uite-te la HP ce a fost si acum e pe ultimul loc. DHS ramane DHS!

| 9gygy a răspuns:

DHS. o am de sapte ani si inca mai merge. eu am modelul cu suspensie cu bascula. Nu stiu daca se mai fabrica acest model

| MaXSp3ed a răspuns:

De preferat nici una. dar daca u vrei una dintre astea iti propun First Bike!
funda? happy

| thealchemist a răspuns:

Dhs

| MihaelaDart a răspuns:

Eu detin un First Bike din 2005 si este fff buna, am facut destule drumetii cu ea.

| Chiuaua a răspuns:

DHS.am luat si eu anul trecut de la First si pana la sfarsitul veri s-a stricat...

| xBlueEyes a răspuns:

Daca vrei sa te tina bicicleta pe care o iei, eu recomand o bicicleta OUTDOOR, sunt foarte rezistente si destul de scumpe(eu p a mea am dat 800RON). Dar dintre cele de mai sus unDHS

| saidkique a răspuns:

DHS... despre First Bike am auzit si vazit multe lucruri rele eu unul sunt pasionat si am 3 bicle in valoare de cel putin 2 mii EUR. am o semi-cursiera, nu stiu cum se numeste fiindca e toata neagra,, o montana-tanc OUTDOOR, un BMX Tony Hawk original din Anglia. Oricum, din ce zici tu, DHS e mai bun

| razvan1717 a răspuns:

First Bike

| bebesan a răspuns:

Tot ceea ce pot sa iti spun e sa nu iti iei DHS sunt penibile, vorbesc foarte serios, am eu 2 si un prieten 1 ...toate 3 merg penal... orienteaza-te spre First Bike fara a clipi din ochi

| LION_9381 a răspuns:

Dhs

| iulyan_5571 a răspuns:

Eu sunt sigur ca este mai bun DHS