| Alessia_Alexutza_1989 a întrebat:

Buna tuturor stiti cuva unde as putea gasi sa cumpar an rate un matiz dar nu de la firme pot oferi doar un avans de 10 milioane daca stiti pe cineva un prieten sau nu stiu cineva va multumesc mult de tot daca mati putea ajuta

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta masina si vezi daca vanzatorul e de acoord sa ii dai banii in mai multe rate (rate facute la notar bineinteles)

| voiosul25 a răspuns:

Serios alta masina n-ai gasit?
Adica la capitolul siguranta e varza caroseria e foarte subtire!
In caz de accident(doamne fereste) te face snitel!
Cauta pe mercador poate gasesti ceva...dar totusi orienteaza-te dupa alta masina!

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru voiosul25):

Nu toata lumea are bani de cine stie ce masini. Majoritatea au nevoie de 4 roti sa se miste dintr-o parte in alta. Cand n-ai bani nu te mai gandesti decat la asta si lasi pe planul 2 pana si siguranta. Nu mai vorbim de confort sau motor.