| SerjManiack a întrebat:

Unde pot gasi un service auto bun in Arad? Am un Vw Bora si vreau sa o pun la punct.Multumesc!

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Foarte bun in Arad este AutoBoss dar nu stiu sa iti dau adresa numarul de telefon este 0770339889 si uite-te pe net poate au si site nu stiu!

| Ellayboy a răspuns:

Cauta pe net ca sigur gasesti...si parerea mea ca mai bine alegi un service ok, si serios, chiar daca dai cu putin mai mult, decat sa mergi la unul de la coltul strazi ...succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt din Arad, insa intereseaza-te daca au reprezentata pentru WV. Daca au, du-te acolo cu masina.

| SerjManiack explică:

OK,va multumesc!

| SinyDeiu a răspuns:

Eu as spune service-ul din apropierea selgros-uluiwinking