| Denisaaaaak a întrebat:

Buna
Vreau sa imi achiziționez un xbox one la un buget de 250 -300 lei, la mana a doua
-stiti vreun site in afara de olx okazii ....ma rog,care sa ofere un xbox one la acest preț mana a doua?
Oricum, ce parete aveti?
Am in plan si xbox 360, tot la la acelasi preț, ce parere aveti despre el? Merge pe jocuri gen
Fortinte Forza horizon 4, minecraft,roblox?
Va rog daca stiti alta consolă ieftina, dar si buna, la vreo 300 milioane, nu mai mult
Astept
Plus, vreau pareri

1 răspuns:
| denisTiky a răspuns:

Haha, peste vreo 5-6 ani s-ar putea sa gasesti xbox one la 300 de lei..pana atunci, daca gasesti un ps 3 la vreo 400 de leii sa zici mersi, ca e pomana. La fel si la xbox360, tocmai am cautat pe internet si am gasit minim la 400 si ceva de lei plus un joc, doua. Deci eu zic ca daca nu mai pui inca minim 100 de lei nu poti juca pe nici o consola ceea ce ai scris tu acolo..mai ales forza horizon, care e un joc destul de pretentios chiar si pe niste versiuni mai vechi cum ar fi Forza Horizon 2...Si din pacate eu ziceam sa mai pui inca 100 de lei doar sa iti poti cumpara consola..sa nu mai zic de jocuri..alea daca le vrei mai ai nevoie de minim vreo 50 de lei...deci per total tu mai ai nevoie de inca vreo 150 de lei(cel putin) si poti sa joci jocurile alea pe un ps sau pe un xbox.

Cauta mai pe lajumate, publi24, etc
Am gasit aici ceva dar e cam scump pentru bugetul tau, dar ar fi ce ai tu nevoie presupun: https://lajumate.ro/ps3-cu-7-jocuri-si-3-console-10864882.html