| Lajsvdufbvf a întrebat:

Ps 4 slim sau xbox one s? Care e mai " bun"? Eu tind spre xbox pentru ca vreau sa joc forza horizon 4. Si merita sa iau o consola?

1 răspuns:
| BaitulSimplu2 a răspuns:

Ca consola eu zic ca e mai buna PS4 eu am avut xbox one 1TB dar dupa 2 saptamani l-am vandut si mi-am luat pc.Acum care dintre consola si pc tu trebuie sa alegi, fiecare are avantajul lui, eu zic ca pc are mai multe avantaje dar pentru a rula un joc ca forza horizon 4 cum se ruleaza pe pc cred ca iti trebuie unul de peste 2000lei.Deci tu alegi.O zi buna