| Anonimescu17 a întrebat:

Salut, vreau sa achizitionez o consola xbox one la mana a 2a si vanzatorul a zis ca are jocuri digitale si vreau sa stiu daca aceste raman pe consola sau se pierd

1 răspuns:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Jocuri digitale înseamnă ca sunt deja pe consolă. Ca sa nu risti nimic iti sugerez sa te duci la vânzător acasă si când iti da consola să vezi daca are jocurile pe ea. Daca este din alta localitate pune-l sa faca poza cu jocurile pe care le are. Sper ca te-am ajutat.