| pitbull93 a întrebat:

Vreau sa imi schimb jantele pe masina si as dori o infoormatie: Eu am jante pe 17 originale de audi din 2009 si cauciucuri michelin de vara aproape noi, As vrea sa le dau la schimb cu jante pe 16 tot originale de audi din 2009 doar ca nu stiu ce cauciucuri are. Acuma cam cati bani ar mai trebui sa imi dea diferenta? ca nu ma prea pricep la preturi

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De ce sa-ti bati joc de masinuta ta? poti sa-ti iei amenda pentru ca nu bate cu datele din talon

| pitbull93 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Iau jante pe 16 deoarece daca dau intr-o groapa cu alea de 17 se strica mai repede si se simte mai tare groapa plus ca si cauciucurile sunt mai scumpe. iar jantele alea pe 16 sunt originale de audi ca si al meu

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru pitbull93):

Mai cere 100-200 ron

| pitbull93 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Doar atat eu ma gandeam sa cer mai 100 euro si nu stiam daca nu-i prea putin

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru pitbull93):

Stii vorba ceea cu cine cere ci cu cine da, dar cere ca sa ai de unde negocia