| lamasanustefan a întrebat:

Buna ziua. Am 2 masini una care merge si una care e de piese(dar e intreaga si merge).
Pe asta care nu merge ma gandeam sa stau cateodata si sa ascult muzica acasa doar ca mereu se descarca bateria si trebuie de fiecare data sa o pun la incarcat.
Exista o posibilitate sa pun bateria de la masina in timp ce e conectata la masina si playerul merge, in priza de 220?
Adica nu direct.
Daca exista un aparat pe care il conectez la 220 si se converteste la 12 unde dupa sa plece la bateria conectata la masina si dupa curent in masina si etc.
Cine ma ajuta are funda!

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Iei de la aia care merge dar de fapt nu merge ce piese crezi ca ai nevoie și restul vinzi la fer vechihee hee

| johnnny123 a răspuns:

Tu incerci sa castigi trofeul pentru "Cel mai impractic mod de a asculta muzica"?

Decat sa folosesti o masina distrusa pe post de casetofon, nu ar fi mai simplu sa-ti cumperi o boxa portabila de 100 de lei?

| wildthing a răspuns:

Pai nu merge sa faci asta cu redresorul?

| Panamax a răspuns:

Cumpara-ti un redresor auto de 50 lei de pe olx

| Anoniq a răspuns:

Pai merge sau nu merge până la urmă? Ai spus ca ai o mașina care merge si una de piese care merge și ea, care nu merge până la urmă?

| DavidIron a răspuns:

Trageți un cablu cu priza din casa în mașină, un prelungitor. Succes