| anonim_4396 a întrebat:

Cat rezista bateria unei masini pe accesorii pana sa se descarce? O sa fiu sincer vreau sa ascult muzica in masina si vreau sa stiu daca stau vreo 10-15 min timp de o saptamana, moare bateria? Daca las motorul pornit se mai descarca sau trebuie neaparat sa mearga ca sa se incarce?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Radio poti sa il asculti si cateva zile pe baterie daca nu ai ceva aplificator sau alte scule care consuma

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai simplu sa asculti muzica in casa, s-au la un radio mic, telefon ori orice altceva, decat sa stai in maisna ca sa asculti muzica?

| yoda1verde a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu am boxe atat de puternice si in masina se aude cu mult diferit...in combinatie cu motorul pornit e ceva special

| Violleta2022 a răspuns (pentru yoda1verde):

Minte de copilas!

| yoda1verde a răspuns (pentru Violleta2022):

Mai bine decat o atitudine de rahat happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru yoda1verde):

Este patetica atitudinea asta, sa stai in masina ca sa te vada lumea ca asculti muzica data tare...
Da, ai dreptate, chiar este atitudine de rahat.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Daca ai subwoffer sau statie de amplificare se duce rapid bateria. Daca o lasi poenita depinde cat de bun e alternatorul. Daca e bun incarca si la relanti, dar mai incet. De ce nu asculti muzica in casa, de la boxe?