| xutza a întrebat:

Am cumpărat un MP3 Player cu Modulator FM TUADIA RING, iar de ceva timp, când semnalizez, se oprește melodia si începe iar. Care ar putea fi cauza?

1 răspuns:
| Sellak a răspuns:

Ai un scurt. Incearca sa umbli la sigurante, vezi ce se intampla.
Am patit si eu ceva asemanator vara trecuta laughing. Imi sarise un cablu de pe subwoofer iar cand l-am pus la loc mi-a facut scurt, iar cand puneam avariile mi se aprindea si stingea becul din habitaclu in aceelasi timp cu avariile laughing