| Alexluchi20 a întrebat:

Buna ziua.Am o întrebare.Ieri am spălat mașina la spălătorie peste tot la propriu.Și jos, aproape peste tot, iar după ce am ieșit când voiam sa ambalez mașina, nu se mai ambala și se oprea.Din fericite astăzi am încercat-o și nu a mai făcut așa.Era de la apa?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce i-ai spalat motorul?

| sierra1 a răspuns:

Acum motorul e "lună"?

| relian a răspuns:

Cind speli masina si la motor, fa-o cu motorul pornit, deci tot timpul cit dai apa acolo si dupa, motorul sa mearga.

| Hammurabi a răspuns:

A intrat apă prin zonele sensibile de la motor, dar peste noapte s-a uscat.

| johnnny123 a răspuns:

Tu ai carnet? Ciudat, după întrebările pe care le pui nu ți-aș fi dat mai mult de 12 ani.