| miroonah a întrebat:

Mi-am cumpărat un tricou de culoare neagră si cu un imprimeu roşu(imprimeu lucios, care se calcă doar pe dos), iar când l-am spălat a ieşit culoarea neagră şi s-a impregnat în imprimeu. Am încercat cu vanish, dar mai rău s-a înnegrit... Ce pot face să devină iar roşu imprimeul? Mă gândeam să-l duc la spălătorie, acolo îi pot face ceva? Fundiţăhappy

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Nu cred ca mai ai ce sa-i faci. Poti incerca la spalatorie si sa intrebi inainte daca se poate spala. Poate ai noroc si dai peste cineva dragut si iti zice daca merita sa platesti sau nu. Eu am dus o geaca patata si mi-a zis inainte ca nu o sa iasa.

2 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu mai ai ce sa-i faci.Asa am primit si eu odata unul.
Proasta calitate...ce sa faci.

| NegruTIt a răspuns:

Probabil,depinde...as zice sa nu-ti mai cumepri tricori din astea.:-s