| GabrielusRacing a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu procesul de examinare in vederea obtinerii permisului de conducere categoria B. Odata ce am luat sala, exista vreo posibilitate legala(gen taxa de urgenta sau asa ceva) ca sa poata sa imi programeze examenul practic mai rapid(la mine in oras, Cluj Napoca, te programeaza cam dupa o luna si jumatate la traseu dupa ce ai luat sala ). Va multumesc mult. O zi buna!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista nicio taxa de urgenta, doar daca ai vreo pila ceva

| MariusF23 a răspuns:

Fara spaga nu se poate.