| lamasanustefan a întrebat:

Bună ziua. Am o întrebare. La Bmw E46 320D 2001, frânele din spate sunt pe discuri sau pe saboți?
Eu vreau să cumpăr modelul ăsta de mașină și îi cumpăr piesele pe care să i le schimb, înainte să iau mașina.
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pe discuri sunt, dar de ce ai cumpara piese inainte sa detii masina?
Mai intai asteapta sa o detii si apoi inlocuieste tot ce e de inlocuit.
Vezi ca unele piese se vor potrivi dupa seria de sasiu a masinii.
Dar cum ziceam si pe fata si pe spate are discuri.