| paul9704 a întrebat:

am si eu o problema, vreau sa imi colantez masina total cu un colant negru carbon, iar culoare masinii acum este gri natural metalizat. Trebuie sa sa merg cu ea in RAR chiar daca o colantez integral?

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

La RAR, se face modificare in carte si cred ca trebuie ulterior sa schimbi si certificatul. daca o faci aceiasi culoare, nuanta nu mai conteaza acum-inainte si pentru nuanta se facea modificare-nu trebuie.

| adishorMS a răspuns:

Bineinteles ca da la schimbare de culoare

| raz1720 a răspuns:

Da trebuie sa mergi la rar