| Dumii_Daniel_1994 a întrebat:

as avea o problema am o masina cu care facusem transport ilegal contracost de persoane, am facut contestatie la procesul verbal, sa injumatatit amenda etc.Acum ca totul cu tribunalul s-a terminat vreau cu asta so si inmatriculez pe numele meu ea fiind cu numere de constanta, am platit amenda injumatatita de tribunal si ca nu am luat-o in termen de 30 de zile asupra mea la fisc+fiscalul la zi si mia inmanat o fisa in vederea inmatricularii(amenda ca nu am inmatriculato la timp am luat-o la serviciul rutier constanta eu fiind la 130 de km distanta)de la constanta intre timp miau trimis talonul la Tulcea si au oprit dovada ca au foat retinute pe pretextul ca nu mai am nevoie de ea.Am mers la o firma care se ocupa cu inmatricularile si mau pus sa fac asigurare pe numele meu dar cand m-a intrebat de itp daca mai este valabil,! nema ea a stat 1 an si 8 luni in curte pe dreapta deci este expirat.am facut o cerere si am fost la seviciul de eliberari permise numere de inmatriculare etc...am facut dovada actelor ca eu sunt proprietarul si doresc ai face itpul sa o pot inmatricula, pana aici totul bine si frumos cand sa imi dea talonul m-a intrebat de placute cu numerele de inmatriculare:pe care nu mi lea trimis de la constanta pe motiv ca erau deteliorate (nu aveau nimic dar na asta e Romania)lea distrus.Acum bucurie mare trebuie sa scot alte placute cu numarul de inmatriculare de pe talon adica cele vechi, mentionez ca in cartea masini si talon inca nu sunt eu proprietarul inca este cel de la constanta...Acum nu stiu ce sa fac sa strabat iar 130 de km pentru eliberarea unor numere noi? avand in vedere ca nu mai dau de proprietar, le pot scoate eu personal? So pot inmatricula!

1 răspuns:
| Ariciu_Calin_1997 a răspuns:

Sugi penisul pe 3 lei