| Bogdan2109 a întrebat:

As dori sa cumpar un Opel Astra H 1.7 Cdti 100cp,masina este adusa din Germania radiata si as dori sa stiu de ce as avea nevoie ca sa o pot inmatricula in Romania, mentionez ca as dori sa o cumpar si inmatriculez pe numele bunici mele! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Marian_Petre_1996 a răspuns:

Pai iti trebuie fiscalul de la proprietar, contract vanzare-cumparare intre tine si el talonul masinii si cartea masinii. Si inca un act nu mai stiu cum ii zice sa dovedesti ca ai venit cu ea pe platforma din Germania.