| soryn1994 a întrebat:

ca sa inmatriculez un scuter electric am nevoie de ceva acte? Am vazut la unii ca zic de RAR, nu am acte nimic la el. Multumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca ai nevoie de acte: cartea de identitate, contract de vanzare-cumparare, cartea de identitate a scuterului, ITP de la RAR si polita RCA.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai...scuterul ala a picat asa, din cer? Daca nu ai NICIUN act pentru el, nu e, cumva, furat?

| soryn1994 explică (pentru ardnaxur1961):

A fost adus din china, si a pierdut facturile, a avut container plin