| cristitipu a întrebat:

Ce inseamna "rent" (cred ca e pe engleza) ex: Cumpar masina rent. FUNDA!

6 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Rent inseamna a inchiria, deci rent a car=masina de inchiriat.happy

| eXtreme21 a răspuns:

Salut! Da este din engleza cuvantulwinking si inseamna a inchiriahappy (rent a car = inchiriaza o masina)

| George_9481 a răspuns:

A inchiria = to rent

| blackfox a răspuns:

''rent'' inseamna chirie,''to rent'' inseamna a inchiria.Deci acea persoana vrea sa cumpere sau sa inchirieze o masina.

| Deyutza1997 a răspuns:

Masina de inchiriat... funda?

| bubu2405 a răspuns:

Daca aveti nevoie de o firma de rent a car / inchirieri autoturisme serioasa si cu preturi bune in Sibiu gasiti aici www.vabovaspeed.ro sau pe www.facebook.com/rentacar24