| adriangabor92 a întrebat:

Cat dureaza dezasamblarea unui motor de Skoda Fabia ( adica sa de-a jos motorul de pe Skoda fabia) ca sa poata vedea ce garnitura de etansare bulb pentru ulei are motorul de pe Skoda Fabia? Si apoi cat dureaza asamblarea motorului pentru Skoda Fabia?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dezasamblarea motorului? Pentru garnitura la bulb?
Intrebarea ta suna foarte aiurea, sigur ai inteles ceva gresit.

3 răspunsuri:
| adriangabor92 explică:

Dar cum se poate depista ce garnitura de etansare bulb pentru ulei are skoda fabia? Va rog sa imi raspundeti mai detaliat.

| Daniel323 a răspuns:

Poate ar fi cazul sa apelezi la alt mecanic.

| SanL a răspuns:

Ai incercat pe YouTube? Sunt o gramada de filmulete facute.