| ArthurWarner a întrebat:

Bună ziua! Dacă las masina parcată în fata blocului fără numere de înmatriculare pentru ca trebuie sa le predau pentru a le primi pe cele noi mi se ridica masina sau trebuie sa stea mai mult fără numere ca să o poată ridica? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu cred ca se intampla ceva. Preventiv ai putea lasa un bilet pe interior in geam fata si spate numar telefon si sa specifici ca placutele sunt predate si astepti altele. Bineinteles sa o parchezi undeva unde nu incurca si nu este un loc platit sau interzicere parcare

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti ridica nimeni masina asa brusc

| Dintrebare a răspuns:

Nu se intampla nimic daca o lasi acolo cateva zile. Exista masini care stau abandonate pe drumurile publice de ani de zile si nu se atinge nimeni de ele. Doar ai grija sa o parchezi in asa fel incat sa nu incurci pe cineva care sa sune la politie