| drumalex a întrebat:

Buna ziua,

Detin un Chevrolet Cruze din 2011, motor 1, 9 diesel si la 112000 km bate motorul. Nu tot timpul, o data la 2 zile cate un minut sau doua. Bataia se aude in mers dar si la relanti, am ridicat capota dar motorul nu trepideaza ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nu așa primești un diagnostic corect la mașină ci la service. Poate fi volanta sau funcționare defectuoasă a unui cilindru sau...

| drumalex explică (pentru sierra1):

Bună ziua,
mulțumesc pentru răspuns. O am în service de 4 zile și domnii nu știu de unde ar putea veni problema. Motorul nu trepidant în momentul în care apar bătăile Am apelat la acest portal poate le mai dam și lor o LUMINITA

1 răspuns: