| CineSuntEu a întrebat:

Doresc sa îmi achizitionez o masina Audi a3 sau a 4, inca nu m-am hotarat de care pana in 5000 de euro. Ce credeti sa o cumpar din Romania sau sa o cumpar din Germania si sa o aduc pe platforma?
Cum e mai bine? Si ce model imi recomandați a3 sau a 4 pana in 5000 de euro? Multumesc.

2 răspunsuri:
| DumitruDaniel a răspuns:

Mai bine din Germania, ai costuri ceva mai mari, decât din românia, sa nu stii exact ce cumperi.și să îți pară rău.

| OldSoul a răspuns:

Poti sa o cumperi de unde vrei, dar nu te astepta la chilipiruri daca vrei o masina buna.
Si in Germania se vand masini cu probleme, si km dati inapoi, iar daca nici nu te pricepi cu negociatul/limba, e posibil sa iei o masina mai rea decat daca ai lua-o din Romania.