| Alexluchi20 a întrebat:

Buna ziua! In viitor mașinile BMW vor fi la fel ca și conceptul BMW Vision NexT 100? Ca am auzit pe un site ca acest concept vine. Din viitor.Este adevărat?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu!
Masinile "concept" sunt doar modele de expoziti care niciodata nu se vor fabrica pentru vanzare si nici functiona pe sosea.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu. Masinile alea concept sunt ca si paradele alea de moda, nimeni nu poata vrajelile alea. Masinile alea sunt doar o chestie de publicitate ca sa vorbeasca lumea despre ele, niste concepte se vor dovedi ok si o sa le bage in masinile viitoare, dar cam atat.