| Brunet_Bogdan_1994 a întrebat:

Buna ziua nu stiu daca e bine unde am postat sau trebuia sa postez la tursm mentionez ca merg cu camionul. trebuie sa ajung la vama targoviste imi poate da cineva o adresa? in targoviste este o singura vama? stiu ca era pe stanga cum veneam de la Ploiesti treceam de un luckoil si imediat pe stanga era vama... dar nu am mai fost de 2 ani si nu mai stiu so fi schimbat, ajutati-ma va rog sa ajung acolo

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.euroavocatura.ro/......Targoviste
Uite si pe harta: https://www.google.ro/......67z/data=! 4m5! 3m4! 1s0x0:0x5ebfa81d36c18bcc! 8m2! 3d44. 91744! 4d25. 43883

| Brunet_Bogdan_1994 explică (pentru Salontanul):

Treaba e alta... m-am uitat pe team wiever sa vad strada si acolo unde imi arata adresa nu seamana deloc cu unde am fost eu acum ceva timp!
treceam de un lukoil si apoi pe stanga era vama... insa pe harta nu e nici lukoil iar vama nu se vede niici ea cum era cand am fost eu

| Salontanul a răspuns (pentru Brunet_Bogdan_1994):

Suna la ei. Ai numere de telefon acolo.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi la ultimul link sa micsorezi distanta intre:! 4m5!
intre: 4m5! 3m4!
intre: 3m4! 1s0x0:0x5ebfa81d36c18bcc!
si asa mai departe. Raman distante intre ele si n-ar trebui pana la sfarsitul link-ului. Link-ul nu se copie corect. Nu stiu de ce!