| Polistfever a întrebat:

o colega si-o facut programare la Drobeta pentru permis auto apoi o facut programarea online pentru Timisoara.Nu o primit nimic pe mail.Trebuie confirmare? A primit un mesaj cand a facut solicitarea in care scrie ca instiintarea de schimbare a datei a fost trimisa.Si data in care s-a programat ea a fost trecuta ca si ocupat, dupa ce s-a inregistrat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa primesti nimic. Iti notezi data si te prezinti acolo atunci cand ai programarea.

| Polistfever explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru Polistfever):

N-aveti pentru ce stimate. Succes la examen colegei dvs. Si eu dau maine.