| Elena0525 a întrebat:

Pe data de 8.08. 2018 am fost declarata admis la proba practica a examenului auto. In cate zile se livreaza permisul auto? Cei de la drpciv nu raspund la telefon si din cate am inteles de la instructorul auto permisele sunt trimise doar prin curierul postei romane si nu pot fi ridicate de la sediu drpciv.
Mentionez ca locuiesc in Bucuresti

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

Eu l-am luat pe 03.08. Atunci polițistul a zis că permisele sunt trimise prin poștă la adresa din buletin după maxim 4 - 5 zile lucrătoare. Al meu a venit după 3 zile lucrătoare.

7 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

7zile lucratoare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Începătorul988):

Rahatlaughing eu l-am primit dupa 3 zile, te rog nu vorbi in necunostinta de cauza big grin probabil maxim 7 zile

| gheorghe699 a răspuns:

Ar fi trebuit sa-l primesti, deja.

| Începătorul988 a răspuns (pentru gheorghe699):

De ce vorbesti prostii?

| gheorghe699 a răspuns (pentru Începătorul988):

Ar trebui sa nu iti raspund, dar daca eu l-am primit a doua zi ...asta nu inseamna ca vorbesc prostii.

| Începătorul988 a răspuns (pentru gheorghe699):

Cum **** mea l-ai primit a doua zi? Nici nu aveau timp sa ti-l trimita prin posta

| Elenabln a răspuns:

Felicitari! Corect este specificat pe drpciv ca se emit in maxim 7zile, acum depinde doar de zona unde locuiești eu l-am primit in 5zile!