| andy14 a întrebat:

Salut, miercuri am fost declarat admis la proba practica pentru categoria A, iar politistul a spsus ca permisele sunt livrate prin posta romana insa pe net am citit ca se pot ridica si de la drpciv (sunt din Bucuresti). Stiti daca azi oare mai gasesc acolo permisul?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se pot ridica si de la ei, dar numai daca i-ai anuntat ca vei merge tu sa-l ridici.
Daca nu i-ai anuntat in ziua cand ai luat examenul, ei fac permisul si-l trimit direct la posta.
Deci, sanse sa il gasesti la ei nu mai este, dar iti va ajunge acasa oricand, pana vinerea viitoare.

| Andrewe a răspuns:

Astăzi ar trebui să-ți ajungă permisul prin posta romana, la mine așa a fost.am dat pe 10 iar pe data de 12 spre seară a venit