| Trexmann a întrebat:

Recent am avut un accident in Germania.Nu a fost nimeni ranit sau ceva de genul doar ca am. lovit o masina parcata, problema este ca eram putin baut si mi-au suspendat dreptul de a conduce in Germania, carnetul de conducere trimitandu-l in tara.Intrrbarea mea este daca imi vor mai da carnetul in tara sau trebuie sa fac iarasi scoala?
Multumesc!

8 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Ba, eu ăstora ca tine v-as da interdictie pe viata la condus. Plus săptămânal 1 ședința la psihiatru, sunteti INCONȘTIENȚI. Cum dracu sa te urci ma, băut la volan? Ai lovit o mașină PARCATA?! E clar ca erai beat **** si NU erai deloc "putin baut". Dacă omorai un om? Cum te simțeai acum, nu ca l-ai omorât ci ca intrai la bulău pentru vreo 20-25 de ani dintr-o prostie?

| PumpkinDoll a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Ce ai ma cu saracu' om=))a lovit si el o masina, se mai intampla, dar asta care nici el nu stie cate a lovit=))Cand am citit intrebarea mi-am adus aminte de el https://www.youtube.com/watch?v=iYmCvz24QBw

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Ce urâtă e păpușă aia, e vorba de un fost manechin de succes care a fost mutilată sau ceva de genul? Sau incurc eu ambalajele? laughing Păi cum sa te urci băut la volan? Sa spui " putin baut"? Cand tu lovești o mașină care stationeaza, esti putin baut? laughing Ce ti-a facut masina aia, nu s-a dat din fața ta? laughing) Inconștiența care ar putea sa-l coste viata/sănătatea pe el sau a altor participanți la trafic sau pietoni.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Da,de fapt asta era povestea personajului, cel care juca personajul ''ShayeSaintJohn'' in acele filmulete creepy, din punctul de vedere al multora, dar nu si din al meurolling on the floor Era un tip pe nume EricFournier care o murit in 2010 de la beutura(ca tot discutam pe subiectul asta)Si astia de la YouTube i-au inchis canalul dupa 9 ani de zile rolling on the floor. Depinde, ca unora si cand li se blureaza vederea, tot putini bauti sunt daca ii intrebirolling on the floorSi daca tot esti mort si ti-e sila sa te duci pe jos, suna frate pe cinevarolling on the floor

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru PumpkinDoll):

laughing Esti pasionat de lucruri din astea? Am avut si eu o perioadă în care aproape zilnic navigam printre prostii din astea; de la site-uri precum bestgore, la deep web cu tor (dar cu un prieten care le are cu it-iu, protectii, stia sa "sape" pana dadeam de tot felul de rahaturi, o data am si vomitat la o chestie din asta, de atunci nu mai mi-a trebuit) pana la asa zise povești cu psihopati din ăștia sau filmulețe pe Youtube cu fel si fel de ciudățenii. Mai e ala de face live-uri sau clipuri de 3-4 ore fără să se miște de pe loc sau am gasit multe videoclipuri fără sens sau cu asa zise mesaje ascunse (unele din ele cica ar indica niste crime), dar nu le retin numele. Probabil ca stii despre ce vorbesc.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Da, îl știu pe ala care sta și zâmbește câte 5 ore ca prostu, manechinul,, i feel fantastic,, aia cu,, there is not nothing și multe canale din astea ciudate, era un site BestShokers cu chestii care te fac sa vomiți, dar eu râdeam la elerolling on the floor Și povesteam la școală cu prietenii, Shaye Saint John a mai avut și un site, l au dat și pe ala jos și când ma uitam pe acolo eram ceva gen '' frate, site ul e din 2006, tipul e mort de 7 ani și e încă accesibil''anul trecut aveam mania asta rolling on the floor

| AlexSalling a răspuns:

Este cum spune "costinvlad". Va trebui sa dai un examen, dar depinde pentru cat timp t-i lau suspendat.

| costinvlad a răspuns:

Dai examen nu faci scoala. Trebuie sa dai examen. Depinde cat la suspendat, intreaba la politie, si dai examenul.