| Sergiuss a întrebat:

stie cineva de ce cand intru pe drpciv sa fac examen online dupa 3 chestionare trebuie sa ma loghez din nou? Multumesc

3 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Probabil asa e facut siteu sau e prea multa lume pe el si pica, dar incearca http://urssur.com/

| iKronstadt a răspuns:

Asa este facut site-ul. Te sfatuiesc sa folosesti CD-ul aflat in cartea de circulatie! Va fi exact ca la EXAMEN!winking

| Adelina_Mareana_Mica_1993 a răspuns:

Asta este politica lor.Nu exista nicio logica si nici nu poti face nimic in privinta asta.