| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Imi puteti da un link bun unde sa fac chestionare pentru scoala de soferi? in afara de drpciv deoarece pe el trebuie sa intru de pe internet explorer si nu mi mergesad
Multumesc.

8 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Salut,
Incearca site-ul http://urssur.com/chestionare-drpciv-ro/
Aici sunt intrebari de pe drpciv, dar e mult mai complex, adica iti spune si unde ai gresit.

| ZEYN a răspuns:

Incearca asta, eu am luat sala din prima :D sunt aceleas intrebari ca la politie!

http://chestionare-online.blogspot.ro/

| Laura1987 a răspuns:

Incearca www.e-drpciv.ro aici avantajul e ca iti arata si raspunsul corect, daca ai gresit intrebarea. Dar problema e ca de vreo 2 luni s-a bagat restrictie pe site si e limitat, si anume poti face doar 5 chestionare pe zi, dar daca platesti 1 euro, ai acces nelimitat 20 de zile. E foarte ok site-ul, merita sa incerci. Eu tot de acolo am facut chestionare, iar maine am examenul la sala si ma simt pregatita! :-)

| Minks a răspuns (pentru Laura1987):

Sa ai bafta, Laura! Si eu tot pe e-drpciv am facut, mediul de invatare, si am luat sala din prima. Raspunsul Laurei e cel mai bun, trust her!

| Laura1987 a răspuns (pentru Minks):

Da, chiar a fost foarte ok. L-am luat ieri cu 24 de puncte! Acum astept traseul pe 3 ianuarie. Bafta si voua! :-)

| Minks a răspuns (pentru Laura1987):

Bafta, orasul e floare la ureche. Ai nevoie de un pic de stapanire de sine si multa atentie. big grin