| Landa_Paul_Alexandru_1996 a întrebat:

Sunt din judetul Bt si ieri am fost cu dosarul la politie in vederea inmatricularii unei masini straine, am ales numere preferentiale (organul de politie mi-a taiat cu clestele numerele straine) si mi-a spus sa vin martea viitoare dupa placutele de Romania. Stiam ca eliberarea placutelor nu dureaza o saptamana! Acum sunt fara masina sad Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De cand s-a scos taxa auto e o imbuleaza generala la inmatriculari