| raulihno a întrebat:

tot caut de cateva zile si nu gasesc aparatoare de noroi pentru golf 5 combi(variant) 2008. Tot doar pentru golf 5 hatchback scrie ca sunt. Oare se potrivesc la ambele modele la fel? Dati-mi va rog un link daca gasiti. Multumesc.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta pe autodoc24.ro

| romeo78 a răspuns:

Golf 5 hatchback a fodt produs în Europa pentru piața europeană.
În schimb, modelul kombi a fost adus din Mexic, unde era produs alături de berlină sub numele de Jetta. Deci, există riscul unei nepotriviri, deoarece diferă decupajul spoilerului spate.