| oannaroman a întrebat:

Am ochii caprui si tenul deschis la culoare. Vreau sa ma vopsesc negru albastrui. Oare mi-ar sta bine?

Răspuns Câştigător
| Sҝϊττlεs a răspuns:

Ți-ar sta mai bine cu negru simplu.
Totuși dacă vreo o schimbare mai mare vopseștete roșcată. Cred că ți-ar asta bine.

Uite, un roșu aprins cam așă:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cred că ai fi mai specială dacă te-ai vopsi cu această culoare.Nu multe fete sunt roșcate, mai toate sunt brunete sau blonde. Încearcă ceva mai diferit! Fundițăăă?

4 răspunsuri:
| Aiureeaaa a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine asa daca tu vrei sa te vopsesti asa pentru ca te avantajeaza tenul big grin
Sper ca te-ama jutat

| Speedmafia a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta mai bine negru spre maro ar mg bine cu fata alba ti-ar da culoare!winking

| oannaroman explică (pentru Speedmafia):

Culoarea parului natural e negru spre maro big grin dar vreau sa mi-o schimb.multumesc :*

| Speedmafia a răspuns:

Poiii nu stiu cum iti place tie stii cum se zice daca nu incerci nu stii!