| andreiandries a întrebat:

Buna ziua TPU! Ce culoare se potriveste cu roz? Vreau sa mi redecorez camera si am perdele roz.Nu vreau sa le schimb, vreau sa fac o schimbare doar pentru covor si asternut.Dar NU vreau sa fie culori gen,, roz mai inchis si roz mai deschis,, vreau culori inchise.(fundita)

Răspuns Câştigător
| Sabiina a răspuns:

Negru, gri (cred ca ar merge toate nuantele de gri), maro, bleu marin (adica albastru inchis), indigo. Dupa parerea mea, astea sunt culorile inchise care s-ar potrivi cu roz. Sper ca te-am ajutat. Bafta! :*

4 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Pentru covor poti alege bej, negru, caramiziu..etc. Te orientezi pe loc caci exista o multime de culori si modele prin magazine si nu trebuie neaparat sa tii cont ca ai pereti roz. Iar pentru asternut, clasicul alb.

| Kasia a răspuns:

Crem,bej,burgundi,indigo,mint

| PaulDaan a răspuns:

Ti-ar merge bine un verde neon,mov deschis, turcoaz, bej inspre portocaliu, galben pal sau neon, verde pal sau albestrul marii! Funda?

| PusyKat a răspuns:

Eu cred ca maro... Daaaa stiu ti se pare ciudat nu? Numai ca iti zic eu ca daca o sa iti imaginezi, posibil, o sa-ti placa happy