| erikutzu a întrebat:

Buna Ziua TPU!
am si eu o intrebare:
in cazul in care am picat sala la examen pentru categoria C ( pentru condus)
dupa cat timp mai pot da pentru. a doua oara si daca se plateste vreo taxa
pentru ca am uitat sa intreb instructoru

Răspuns Câştigător
| Mitza91 a răspuns:

Te duci si dai iarasi sala si platesti taxa aia de examen (acum depinde a cata oara dai examenul)daca dai a 2 sau a 3-a oara ex taxa e 24 lei. daca dai peste a 3-a oara taxa e de 72 lei.si trebuie sa astepti 15 zile sa poti sa dai iarasi examenul.succes

3 răspunsuri:
| laur_6869 a răspuns:

Cred ca trebuie sa platesti o taxa.
Poti da oricand examenul.
Poti sa te duci si maine sa il dai dar mai bine cu alt instructor. funda?happy

| erikutzu explică (pentru laur_6869):

Mai exact ce taxa? asta ma intere

| Maria0916 a răspuns:

Deci trebuie sa platesti o taxa de 5 lei...adeverinta aia care se elibereaza de la posta sau primarie.