| Scotocell a întrebat:

trebuie sa dau sala (examenul teoretic) la scoala de soferi. Aveti idee cand se va deschide?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca stie exact cineva, posibil ca examenele sa reinceapa dupa incetarea starii de urgenta, respectiv incepand cu 15 mai. O sa afli dupa ce va fi adoptat un act normativ privind masurile concrete din starea de alerta.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca, incepand cu 16 Mai, poti intra online si te poti programa la examen pentru cand au ei liber.

| valentin2002 a răspuns:

Asta mă întreb și eu de ceva timp și se pare că nimeni nu știe și nu prea se interesează. Nici măcar o știre nu se referă la asta și nici șefii de școli rutiere nu știu nimic încă...