| stiby a întrebat:

Ca marca ce alegeti opel sau renault?

Răspuns Câştigător
| philips a răspuns:

Opelul e limuzina pe langa renault.iti garantez eu! Eu am si opel si renault, dar nici nu se comapara una cu altawinking! Nu se aud gropile, motor silentios, spatioasa, consum mic pentru o masina de rangul asta! DECI PAREREA MEA : OPEL! Astept FUNDA!

11 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Opel pentru ca sunt mai fiabile,mai usor de intretinut si piesele de schimb sunt mai ieftine, usor de gasit in comparatie cu renault -ul. Priviti pe strada cate opeluri sunt in comparatie cu renault, intrati intr-un service si veti vedea ca un renault te rupe la bani.

| cossmy a răspuns:

Renault pentru design si opel pentru fiabilitate

| drifter_5260 a răspuns:

OPEL clar. renault te usuca la piese, in timp ce opel e accesibil din punctul asta de vedere

Răspuns utilizator avertizat
| al3xandru_4340 a răspuns:

Opel...In primul rand e fiabila si nu trebuie sa schimbi piesele asa des ca la renault. OPEL RULZZ

| ovi2002 a răspuns:

Opel fiindca este o masina mai spatioasa si mai buna.

| DumBaSs a răspuns:

Opel... pentru ca masinile din franta au o mare problema cu partea electrica straight face

| Sofer a răspuns:

Renault are interior urat si nu imi place.
Opel e mai calumea si mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu opel ii o masina buna, dar renaul dupa mine rezista mai mult la drumurile nuastre.

| sykygea a răspuns:

Ambele marci au diferite modele de diferite clase.depinde la ce model te referi.

| Bombonik_4934 a răspuns:

Renault