| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa incep cu inceputul am cumparat o statie auto CB, si am reusit sa o vand pentru ca nu avea SQ automat(pierzand 20-30lei).Asadar vreau sa imi cumpar alta separat si sa o unesc cu o antena SIRIO-ml145, as vrea sa stiu ce statii imi recomandati:ma gandeam la un PRESIDENT RANDY II SAU UN ALAN 52 MULTI(insa am vazut in cateva recenzii ca se spuneaca nu se merita investitia(pentru bani, pentru ca se strica repede, se aud rau...etc).Voi ce mi-ati recomanda din acestea 2 sau ce ati mai folosit voi? nu se pune chiar problema de pret... FUNDA pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Recomand postarea întrebării pe un forum specializat, nu aici, dacă vrei răspunsuri cu adevărat utile. (oricum, la categoria asta nu prea ai șanse).