| mafiotuXXL a întrebat:

Cam cat ar merita o Dacie 1310 Breack cu Faruri Dreptunghiulare Culoare Galben Auriu Gemuri Fumuri originale cuu Folie Motor De volkswagen Golf 2
Motor 1.5 Carburant Diesel. nu consuma mult 4-5% Are consum mic si este din 2000 big grin Nu conteaza LEi Sau Euro De CURIOZITATE sa vad cat Capt pe eaa... Dau Fundita.big grin

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ti-am evaluat-o acum cu softul de la Casco si pretul ar fi de 738 de euro dar oricum nici o masina nu se vinde cu pretul de la casco o sa o dai undeva la 600!

| mafiotuXXL explică:

Estii prost angry dice soo dauu la rablaa ma tampitulee angry ca masina ii in stare inpecabilaa sa oo daii pe ata la RABLAawinking bine
300 de euro :O putinn si are actele facute toate sunt inregulaa meree BRICI masinaa maii bine nu oo dau laughing

Răspuns utilizator avertizat
| cineva1992 a răspuns:

300 euro